Golden Delicious by DKNY | Limited Edition

Parfüm merakı olan olmayan neredeyse herkes görmüştür elma şeklindeki o rengarenk parfüm şişelerini. DKNY markası olan Delicious’un son flanker’ı Golden Delicious.

Kokudan ziyade sınırlı sayıda üretilen ve bize Clive Christian’ı hatırlataran, ben diyeyim 1 milyon dolar siz diyin 2 milyon dolara satılacak olan elmaslarla kaplı altın şişesiyle arz-ı endâm eden aşağıdaki şişesi ile konuşuluyor.

Gerçek şişesi bu değil Golden Delicious’un. Bu postu yazmama sebep limited edition olan şu lüks şişedir. Gerçek koku ve şişe ilgili post daha sonra…

Gelelim şu milyon dolarlık şişeye… DKNY yani Donna Karan New York… Bünyesindeki neredeyse tüm parfümlerin reklam ve yazılı reklamlarında kullanılan tema New York. Haliyle geliri dünya çapında yardım kuruluşlarına bağışlanacağı söylenen bu şişenin tasarımında da New York silüeti bulunmakta. Altın elma şeklindeki şişeyi çevreleyen New York silüeti elmaslarla süslenmiş şişenin emitasyonu olsa koştura koştura gider alırdım. Biliyorsunuz ben New York’a karşı garip hisler besleyen bir insancığım. Hayırlısı :)

Reklamlar

Yorum ||| Comment

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: